Bilic'i kızdıran sözler

Bilic'i kızdıran sözler
Bilic'i kızdıran sözler
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Portekizli yıldız Fernandes'in sözlerine kızdı.

Beşiktaşlı futbolcu Manuel Fernandes, yönetim ile her konuda anlaşmasına rağmen kendisiyle sözleşme yenilenmemesine tepki gösterdi.

Beşiktaş'ın rakibi Hajduk Split


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Portekizli yıldızın, teknik direktör Slaven Bilic'e "Şu anda iyi gidiyor ama kafamın rahat olması lazım. İlerleyen haftalarda böyle devam eder mi bilmiyorum" demesi, Hırvat hocayı sinirlendirdi.

ÖZEN İLE GÖRÜŞME YAPACAK

Bilic, "Kafanın rahat olması konusuna katılıyorum. Ancak tehtid eder gibi konuşman doğru değil. Konuyu yönetime ileteceğim ve sözleşme yenilenmesi için destek olacağım. Sen sadece maçları düşün. Elimden geleni yapacağıma inan" diye konuştu. Bilic'in Önder Özen ile görüşerek Fernandes'in sözleşmesinin uzatılmasını isteyeceği öğrenildi.

RAKAMLAR 'BAŞARILI' DİYOR

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Fernandes, yıllık 2.5 milyon euro 'ya yönetim ile anlaşmıştı. Bu sezon 7 maçın tamamında (Eskişehir maçının son 3 dakikasında çıktı) forma giyen, 1 gol, 4 asist ile oynayan Portekizli futbolcu, "Büyük maçlarda yok" diye eleştiriliyor. Eskişehir'de 3 puanı getiren Ömer'in golünde asist yapmasına rağmen Fernandes için, "İmza atmadığı için kaçak güreşiyor" yorumları yapılıyordu.

Olimpiyat Stadı yenileniyor