Bilic'in isyanı: Art niyet!

Bilic'in isyanı: Art niyet!
Bilic'in isyanı: Art niyet!
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, uçakta yöneticilere, "İyi ki tribündeydim. Yoksa 2 net penaltıyı vermeyen hakeme iyi şeyler söylemezdim" dedi.

Siyah-beyazlılarda Arsenal’e elenmenin büyük üzüntüsü devam ediyor. 90 dakika boyunca iyi oynayan, hakem Proença tarafından 2 penaltısı verilmeyen siyah-beyazlılarda en büyük isyan teknik direktör Slaven Bilic’den geldi. Cezası nedeniyle maçı tribünden izleyen Hırvat teknik adam, verilmeyen penaltılarda sinirden yerinde duramadı.

En az 10 milyon Euro kayıp!


Tecrübeli çalıştırıcı, Türkiye ’ye dönüşte uçakta yöneticilere şunları söyledi:
“İlk maçta ceza almamam gerekirdi. Rövanşta takımın yanında olmalı ve onlarla saha içinde daha iyi iletişim kurmalıydım. Ama hakem Proença’nın yönetimini gördükten sonra iyi ki tribündeydim diyorum.

Bilic’in isyanı karşısında Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil tercüman vasıtasıyla, “Hocayı anlıyoruz, ama artık sakin olsun. Önümüzde Mersin maçı var” demesine rağmen Hırvat hocayı sakinleştirmek mümkün olmadı.

Beşiktaş'ın teknik patrobu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Tribün yerine saha kenarında olsaydım, iki çok net penaltımızı çalmayan Proença’ya herhalde iyi şeyler demezdim. Tribünde olmam benim açımdan iyi oldu. Saha içinde başka bir tavır takınabilirdim. Sakin olmaya çalışıyorum ama 2 penaltımızı çalmayan bu üst düzey hakemin resmen art niyetli olduğunu düşünüyorum." ( Hürriyet )

Penaltı itirafı: Dokundum!