Bilic'in sözleşmesinde ilginç madde

Bilic'in sözleşmesinde ilginç madde
Bilic'in sözleşmesinde ilginç madde
Beşiktaş İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan teknik direktör Slaven Bilic ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği açıkladı.

İSTANBUL (AA) - Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlı futbol takımını takip eden gazetecilerle bir araya geldi. Çengelköy'deki bir restoranda gerçekleştirilen buluşmada siyah-beyazlı yöneticiler, sezonun değerlendirmesini yaptı.

Fırat Aydınus'a bu hafta maç yok!

İŞTE BILIC GERÇEĞİ

Ahmet Nur Çebi, kalan 9 maçı kazanıp şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını söyledi. Sezon sonu değerlendirmesini de ligin bitmesiyle birlikte yapacaklarını kaydeden Çebi, teknik direktör Slaven Bilic'in durumunu da değerlendirdi ve Hırvat çalıştırıcının kalmasını istediklerini dile getirdi. Siyah-beyazlı takımın yöneticisi, hem kendilerinin hem de Bilic'in 500 bin Euro karşılığında serbest kalması yönünde opsiyona sahip olduğunu ifade etti.

Metin Albayrak ise şampiyon olmaları halinde kulübün en anlamlı başarısını yakalamış olacaklarını dile getirdi. Ligde 9 haftanın kaldığını hatırlatan Albayrak, "Şampiyon olabileceğimize inanıyoruz. Olmayı da çok istiyoruz. Kenetlenmeye ihtiyacımız var. Bu sezon stadımız yok. Maddi durumlar, takımın yaşadığı sakatlıklar ve yaptığı mücadele ortada. Bu yüzden biz şampiyon olursak anlamı çok değişik olacak" ifadelerini kullandı. (AA)

Ve Demba Ba imzayı attı