Bilic'in takıldığı pozisyon

Bilic'in takıldığı pozisyon
Bilic'in takıldığı pozisyon
Beşiktaş yöneticisi Ahmet Kavalcı, teknik direktör Bilic'in moral bozukluğunun devam ettiğini söyledi.

DHA - Beşiktaş ile Galatasaray arasında dün akşam oynanan karşılama, uzatma dakikalarında taraftarların sahaya girmesi nedeniyle hakem Fırat Aydınus tarafından tatil edildi. Maçın ardından siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic ve oyuncuların morallerinin oldukça bozuk olduğu gözlenirken, A takımdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı bu sabah Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek teknik heyet ve futbolcularla görüştü.

Fikret Orman meydan okudu


Kavalcı, Akaretler'deki kulüp binasında yapılan yönetim kurulu toplantısı öncesi gazeteciler ile yaptığı sohbette, oyuncuların dün akşama göre daha iyi durumda olduğunu söyledi. Sabah yapılan antrenman öncesi futbolcularla bir süre görüştüğünü belirten Kavalcı, oyuncuların morallerini düzeltmeye çalıştıklarını dile getirdi.

SLAVEN BILIC, BURAK YILMAZ'A TAKILMIŞ

Teknik direktör Bilic'in karşılaşma sonrasında yaşadığı üzüntünün sürdüğünü vurgulayan Kavalcı, "Oyuncularımızın moralleri düzeltmeye çalışıyorlar. Sabah yapılan antrenmanda kendileri ile görüştüm. Önümüzdeki hafta oynayacakları Medical Park Antalyaspor maçına konsantre olmaya çalışıyorlar. Bilic'in dün akşam yaşadığı üzüntü az da olsa sürüyor. Özellikle hakem Fırat Aydınus'un verdiği kararlar hocamızın moralini daha da bozdu. Kendisi ile yaptığım görüşmede hakemin ikili mücadelelerde rakip takımın lehine kararlar vermesi ve özellikle Burak Yılmaz'ın topu eli ile kontrol ettiği pozisyonun golle sonuçlanması hocamızın moralini daha da bozdu" ifadelerini kullandı.

Emniyet'ten Beşiktaş'a özel güvenlik suçlaması

Ve TFF'den açıklama geldi