Bilic'in zemin korkusu

Bilic'in zemin korkusu
Bilic'in zemin korkusu
Beşiktaş'ta Teknik Direktör Slaven Bilic ve futbolcu Ersan Gülüm, Tromsö maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Karşılaşmanın oynanacağı Alfheim Stadı’nda düzenlenen toplantıda Slaven Bilic, yarın önemli bir maç oynayacaklarını belirterek, "Tur atlamaya çalışacağız. Kolay olarak nitelendirilebilecek bir maç değil. Bir takım play-off aşamasına gelmişse iyidir ve güçlüdür. Turu geçmek için oyunun her bölümünde en iyi performansımızı göstermeliyiz. Rakibimize saygı duyuyoruz. Tromsö Avrupa kupalarında sürekli yer alan bir ekip. İzlediğim son maçlarında şanssız bir şekilde maçlar kaybettiklerini gördüm. Az hata yaparak turu geçmek için uğraşacağız" dedi.

Olcay'dan G.Saray'a gönderme


"BUNU UNUTMAK ZORUNDAYIZ"

Hırvat çalıştırıcı, zeminle ilgili olarak, "Sentetik çimde maç yapmadık ya da herhangi bir hazırlık yapmadık. Norveç’te futbol popüler , umarım normal çime yakın bir kaliteye sahiptir. Bunu unutmak zorundayız çünkü bunu değiştirecek bir gücümüz yok" ifadelerini kullandı.

Ersan Gülüm ise Avrupa kupalarında oynamayı özlediklerini dile getirerek, "Rakibimizi iyi analiz ettik. Neler yapmamız gerektiğini biliyoruz. Ligde kötü sonuçlar alan bir rakibe karşı oynayacağız ama bu bizi yanıltmamalı. Biz onlara göre sezonu geç açtık. Uzun bir aradan sonra Avrupa maçına çıkacak olmaktan dolayı heyecanlıyız. En iyi şekilde mücadele edip turu garantileyecek skoru elde etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Beşiktaşlı yöneticilere 6222 davası

CAS'ta da polis fezlekesi