Bilic'ten Elazığspor değerlendirmesi

Bilic'ten Elazığspor değerlendirmesi
Bilic'ten Elazığspor değerlendirmesi
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Elazığspor ile deplasmanda yapacakları maçın, en az Trabzonspor-Galatasaray maçı kadar zor geçeceğini söyledi.

İSTANBUL - Slaven Bilic, antrenmanın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, rakipleri Elazığspor'un küme düşme hattında yer alması sebebiyle oldukça zorlanacaklarını düşündüğünü ifade etti. Kalan iki maçlarında da çok iyi savaşmaları gerektiğini belirten Bilic, "Dayanıklı ve mücadeleci bir karakter ortaya koymamız şart. Trabzonspor - Galatasaray maçı ne kadar zorluysa, bizim Elazığspor'la oynayacağımız karşılaşma da aynı oranda zor geçecek. Bir tarafta düşme korkusu yaşayan bir takım, diğer yanda ise ikinci olmak isteyen biz varız" dedi.

Sakat futbolcuların çokluğuna dikkati çeken ve bu yüzden bir hayli sıkıntılı olduğu gözlenen Hırvat çalıştırıcı, "Oğuzhan yarından itibaren takımla çalışmalara başlayacak. Kendisi forma verdiğimiz takdirde, Elazığ deplasmanında takımdaki yerini alacak. Necip'in sakatlığı ise ciddi. Kendisini kaybettiğimiz için üzgünüm, yokluğunu hissedeceğiz" diye konuştu. (AA)