Bilic'ten Fernandes resti

Bilic'ten Fernandes resti
Bilic'ten Fernandes resti
Rus ekibi, tecrübeli futbolcu için 8 milyon euro ödemeyi kabul etti. Bilic "O bana lazım" deyince, yönetim geri adım attı.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Beşiktaş 'ın yeni sözleşmeye ikna edemediği Manuel Fernandes'in Lokomotiv Moskova'nın kapısından döndüğü ortaya çıktı. 10 gün önce Portekizli menajer Jose Barbosa'nın Lokomotiv'in kendisine verdiği yetki belgesiyle kulübe gelerek, "Fernandes'le görüştük, bize olumlu bakıyor. Siz de kabul ederseniz görüşelim" dedi. Tecrübeli futbolcu, gidip gitmeme konusunda siyah-beyazlı kulübe net bir tavır sergilemedi. Bunun üzerine idari direktör Semih Usta, meseleyi Başkan Fikret Orman'a iletti.

Bilic'e Tromsö raporu


ERDİL ARPACI TARTIŞMA YARATTI

Lokomotiv'in teklifini az bulan Orman'ın, satış yetki belgesini Beşiktaş Sportif Direktörü Erdil Arpacı'ya vermesi, kulüpte tartışma yaşanmasına neden oldu. Orman'ın Atiba Hutchinson transferinde Arpacı'nın Beşiktaş'a 1 milyon Euro tasarruf ettirmesi nedeniyle böyle bir karar verdiği öğrenildi. Rus ekibi teklifini önce 6, sonra da 8 milyon euro'ya çıkardı.

ANCAK BU KADAR TESADÜF OLUR!

Bu aşamada olaya dahil olan Bilic, Fernandes'in satılmasına kesinlikle karşı olduğunu söyleyince Lokomotiv Moskova'ya olumsuz yanıt verildi. Öte yandan Portekizli menajer ortaya çıktığı sırada "Tesadüfün böylesi" dedirtecek bir gelişme yaşandı. Fernandes sözleşmesini uzatmak için yıllık 3.5 milyon euro talep etti. Şimdi herkes şunu merak ediyor: Lokomotiv 10 milyon euronun üzerine çıkar, yılda 2.3 milyon euro kazanan Manuel Fernandes, 3.5 milyon euroda ısrar ederse, yönetim ne yapacak?

Özen'den 'istifa' açıklaması


FENERBAHÇE DE ONU İSTİYOR!

Fernandes'in ülkesi Portekiz'in önemli spor gazetelerinden Record, Fenerbahçe'nin 27 yaşındaki Manuel Fernandes'e teklif götürdüğünü öne sürdü. Record, deneyimli orta saha oyuncusunu, İngiltere Premier Ligi ekiplerinden West Ham United'ın da istediğini belirtti. Haberde, Fernandes ile birlikte Beşiktaş'ın bir diğer Portekizli futbolcusu Hugo Almeida'nın da ayrılmak istediği vurgulandı.

VODAFONE İLE İMZA HAFTAYA

Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak, Vodafone ile yapılan sponsorluk görüşmeleri hakkında bilgi verdi. Görüşmelerin olumlu gittiğini belirten Albayrak, "Sadece iki kalem kaldı. Önümüzdeki hafta iş imza noktasına gelir" dedi.

Denizli: Fatih Terim ile...