Bilic'ten Feyenoord yorumu

Bilic'ten Feyenoord yorumu
Bilic'ten Feyenoord yorumu
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda eşleştikleri Feyenoord takımını değerlendirdi.

Slaven Bilic, sabah antrenmanı sonrası kulüp televizyonuna kura çekimi hakkında açıklamalarda bulundu.

2014 Dünya Kupası'na 5 oyuncu göndermiş bir takımla oynayacaklarını belirten Hırvat çalıştırıcı, "Büyük bir geleneği temsil eden bir takımla oynayacağız. Dünya Kupası'na 5 oyuncu gönderdiler. Teknik direktörleri değişti, iyi oyuncularından birini Porto'ya verdiler. Ben turu geçeceğimiz konusunda iyimserim. 10 yıl önce deplasmanda oynamanın ciddi avantajları vardı. Ama bugünün futbolunda artık bunun bu kadar da önemli olmadığını düşünüyorum. Hatta bazen ilk maçı deplasmanda oynamak, üzerinizdeki baskıyı hafifletiyor. Bu doğru ama çok ciddi farklar da yaratmıyor. Bana soracak olursanız iyi tarafları da var, olumsuz tarafları da var" dedi.

Siyah-beyazlı taraftarlara seslenen Bilic, "Sadece Feyenoord eşleşmesi için değil, sezonun tamamı için taraftarlarımıza şunu söylüyorum; özellikle sezonun başlangıcı için oldukça genç bir takımımız var ve onların desteğine ihtiyacımız var. Tıpkı geçen sezon olduğu gibi, her sezon olduğu gibi onların yardımına ihtiyacımız var. Onların desteğini her zaman yanımızda hissetmek istiyoruz" ifadelerini kullandı. ALİ DAnAŞ (DHA)