Bilic'ten olay sözler: Fenerbahçe...

Bilic'ten olay sözler: Fenerbahçe...
Bilic'ten olay sözler: Fenerbahçe...
Beşiktaş'ın eski teknik patronu, Premier Lig'de hakemler yakınırken, Süper Lig deneyiminden verdiği örneklerle şaşkınlık yarattı: Fenerbahçe'ye farklı muamele vardı. Ligden düşen Kayserispor aleyhine 20'ye yakın karar verildi...

West Ham United Teknik Direktörü Slaven Bilic, Beşiktaş 'ı çalıştırdığı dönemde hakem performanslarından mutlu olmadığını dile getirdi. Hırvat hocanın, Londra ekibindeki durumunu Kayserispor ve Fenerbahçe örnekleriyle açıklaması dikkati çekti.

"BİR PENALTISI VERİLMEDİYSE SKANDAL OLUR"

"Büyük kulüpler her zaman hakem yardımı alır. Hırvatistan'da da, İspanya'da da, Türkiye 'de de böyle. Örneğin Fenerbahçe'ye hakemlerin muamelesinden şikayetçiydim. Büyük kulüpler medyada büyük pay alıyor. Onların bir penaltısı verilmediyse skandal olur, daha alt seviyedeki takımların pozisyonları gece yarısı verilir."   

"KAYSERİSPOR HATALARLA DÜŞTÜ"

"Türkiye'de bizden alt düzeydeki ekipler çok şikayetçiydi. Kayserispor ikinci lige düşerken, aleyhine 20'ye yakın hakem hatası oldu ama bunlar dile getirilmedi. Bu yüzden büyük kulüpler büyük, diğerlerinden farklı muamele görüyorlar."