Bilic'ten Terim'e övgü dolu sözler

Bilic'ten Terim'e övgü dolu sözler
Bilic'ten Terim'e övgü dolu sözler
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Fatih Terim'e övgüler yağdırdı. Bilic, 'Fatih Hoca takıma çok iyi moral veriyor' dedi.

BeşiktaşTeknik Direktörü Slaven Bilic, BJK TV'ye açıklamalarda bulundu. Hırvat teknik adam şunları söyledi:

"Eskişehirspor maçından sonra bir çalışma dönemi geçirdik ve Split'te hazırlık maçı oynadık. Split'te ligde fazla forma şansı bulamayan ya da sakatlığı yeni geçen oyuncularımızın durumunu görme şansı bulduk. Hafta sonu iyi çalıştık. Takımın durumunun genel olarak iyi olduğunu söyleyebilirim. Pazartesi günü oynayacağız ama zaman hemen geçecektir. Milli takımdan dönecek oyuncular ya da takımda maç olmadığı için soğuyan oyuncuları yeniden lige motive etmemiz gerekiyor. Tüm takım olarak toplandığımızda yeniden iyi seviyeye geleceğiz.

" Türkiye , Hollanda'ya karşı önemli bir maça çıkacak. Oyunculara ve Fatih Terim'e şans dilemek için yanlarına gittim. Başarabileceklerini söyledim. Ben de çok heyecanlıyım ve maçı izleyeceğim. Türkiye'nin durumu 1 ayda değişti. Romanya ve Estonya galibiyetleri çok önemliydi. Futbolcuları sakin gördüm. Fatih hoca takıma çok iyi motivasyon veriyor. Stadyumdaki enerjiyi sahaya doğru yansıtabilirse Türkiye yarın bir zafer elde edebilir."