Bir babayiğit aranıyor!

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Sarı-Kırmızılı camiada yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Canaydın, çok iyi bir durumda olmadıklarını vurgularken "Eğer mart ayında 150 milyon dolar getiren babayiğit varsa, gelsin.

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Sarı-Kırmızılı camiada yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Canaydın, çok iyi bir durumda olmadıklarını vurgularken "Eğer mart ayında 150 milyon dolar getiren babayiğit varsa, gelsin. Ben de emrinde çalışırım." ifadesini kullandı. Canaydın, Faruk Süren ve Mehmet Cansun'a yanıt vermeyeceğini belirterek, "Her ikisine de kırgınım. Herhangi bir yanıt vermeyeceğim. Belki yanıt vermeyince bu tür olayların camia içinde konuşulması gerektiğini öğrenirler" ifadesini kullandı. Önümüzdeki aylarda Galatasaray'ın durumunun daha iyi olacağını ve bunun için çalıştıklarını belirten Canaydın "Fatih Terim'e sonsuz güven duyuyorum" dedi.
'Çık çık daha yukarı çık'
Toplantıya katılan bir üyenin "Sizin 40 milyon dolarlık bir kefaletin altına imza attığınızı söylüyorlar" sözünü "Çık daha çık" diye yanıtlayan Özhan Canaydın'a Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yeni stat için 100 dönümlük arsa önerisini hatırlatıldı. Canaydın bu soruyu "Ben 200 dönüm istedim" şeklinde yanıtladı. Kuruçeşme Adası için yapılan anlaşmanın kendilerinin değil eski yönetimin yaptığını belirten Canaydın eğer 2005'e kadar adaya bir şey yapılmazsa geri alacaklarını söyledi. Canaydın, borçlara da değinirken yine eskiye gönderme yaparak, "Cansun döneminin ardından 143 milyon dolar borç çıktığı görüldü" dedi. (Spor Servisi)