'Bir daha sahaya adım atmam'

'Bir daha sahaya adım atmam'
'Bir daha sahaya adım atmam'
Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül, Gaziantepspor maçında yaşanan penaltı pozisyonu sonrası kendisi hakkında çıkan bir habere isyan etti.

Sarı-lacivertli takım lehine verilen penaltıda kendisini yere attığı iddia edilen Gökhan Gönül'ün, penaltı kararını veren hakem Sinan Cem İyihuylu ile aile dostu olduğu ileri sürüldü. Milli oyuncu, Bu iddiaların üzerine Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol ' programına telefonla bağlandı.

Şenol Can'ın penaltı isyanı

"AKSİNİ İSPAT EDERSENİZ..."

Gökhan Gönül, "Kulüpte böyle programlara bağlanmak yasak, ama ceza yemek pahasına bağlanıyorum. Bahsettiğiniz hakemle hayatım boyunca selamlaştığım, çay içmişliğim yoktur. Aksini ispat ederseniz bir daha sahaya adım atmam" sözleriyle, bu konuya nokta koydu.

Penaltı pozisyonuyla ilgili ise Fenerbahçeli futbolcu, "Şenol bana sahada 'seni çektim' dedi. Eğer sahada söylediysen dışarıda da söyleyeceksin. Penaltı sonrası haklı olduğunu bildirmek için gidip hakeme dokundum. Ben kırmızı kart pozisyonunda da gidip dokunmuştum" ifadelerini kullandı.

Gaziantepspor maçında, takım arkadaşı Emmanuel Emenike'nin taraftarlar tarafından ıslıklanması konusunda Gönül, "Emenike'ye üzüldüm. Kim o duruma düşmek ister ki? Yarın her şey daha güzel sonuçlanır. Bizim takım içindeki arkadaşlığımıza diğer takımdaki oyuncuların özendiğini biliyoruz. Bunları kendileri de söylüyor. İsmail hoca bütün takım hoca tarafından sevilen birisi. İsmail hoca içimziden birisi. Forma imza gününde de söyledim. Ersun hocaya arayıp sorabilirsiniz. Biz ona köstek mi olduk, destek mi olduk sorabilirsiniz. Ersun hoca ile mükemmel birliktelik geçirdik. Belki kişisel sorunları vardı kulüpten ayrıldı" şeklinde konuştu.

Emenike: Taraftarlardan özür dilerim