Bir Engin Baytar krizi daha!

Bir Engin Baytar krizi daha!
Bir Engin Baytar krizi daha!
Galatasaray'ın sahasında Trabzonspor'a 3-0 kaybettiği maçın ardından sosyal medyada yayılan bir video ortalığı karıştırdı.

Sarı-kırmızılılarda kadro dışı olan Engin Baytar yine gündem oluşturdu. Sosyal medyada yayınlanan bir videoda, Engin Baytar'ın A2 takımı ile birlikte Trabzonspor mücadelesine 52. dakikada geldiği gözlendi. Karşılaşmanın 79. dakikasında skor 2-0 olmasının ardından Baytar'ın işareti ile tüm A2 takımı maçtan ayrılırken, Galatasaray taraftarı bu hareketi takıma 'terbiyesizlik' olarak nitelendirdi.

Hasan Şaş'tan Prandelli'ye: İhanet...


GENÇ OYUNCU TEPKİ GÖSTERİNCE...

Sporx.com'da yer alan habere göre; kısa süre içinde Galatasaray taraftarları arasında yayılan videonun ardından, Engin Baytar'ın arkasındaki A2 kafilesinde yer alan genç oyuncu Emre Tosun, videoyu yayınlayan isme tepki gösterdi. "Sana mı düştü lann bize bakıp takip etmen hee. Adam 90 durmaya ne hakkı var. Çakal, gündem yaratmaya çalışma sana mı düştü" şeklinde mesaj gönderdi.

Galatasaray'ın kendisinden çok şeyler beklediği 19 yaşındaki stoperin yolladığı bu mesajın ardından, sarı-kırmızılı taraftarlar oyuncuyu tweet yağmuruna tuttu. Genç oyuncu, "Senden bir şey olmaz, Engin abinle takıl, onun gibi ol' şeklinde mesaj yollayan bir taraftara, "Engin abinin nasıl bir ADAM olduğunu herkes bilir, böyle boş muhabbetler yapıp gündem yaratmaya çalışmayın" şeklinde yanıt verdi ve ortalık iyice karıştı.

Prandelli şaşırttı: 1 nisan şakası mı?