Bir kilometrelik şampiyonluk kuyruğu

Bir kilometrelik şampiyonluk kuyruğu
Bir kilometrelik şampiyonluk kuyruğu
Fenerbahçe'nin puan alması halinde şampiyonluğunu ilan edeceği ve cezalı olduğu Çaykur Rizespor maçı için kadın ve çocuklar bir kilometrelik kuyruk oluşturdu. Biletler iki saatte tükendi

İSTANBUL - Fenerbahçe 'nin, Spor Toto Süper Lig'de yarın Çaykur Rizespor ile sahasında oynayacağı ve cezası nedeniyle sadece kadınlar ile 12 yaş ve altı çocukların izleyebileceği maçın davetiye dağıtımına sabah başlandı.
Davetiye dağıtımının yapıldığı yerlerden Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Fenerium mağazaları önünde uzun kuyruklar oluştuğu gözlendi. Yaklaşık 1 km uzayan kuyrukta saatlerce bekleyen sarı-lacivertli taraftarlar şampiyonluk maçı gözüyle baktıkları Rize karşılaşması için çok heyecanlı olduklarını ve pazar günü şampiyonluğu ilan ederek kutlama yapmak istediklerini söylediler.

Aziz Yıldırım'dan veda: Benden sonra ne olursa karışmamALDIKLARI BİLETLERİ PARAYLA SATMAYA ÇALIŞTILAR


Saat 13.00'de dağıtılmaya başlanan biletler için Fenerbahçeli kadınlar sabah 07.00'dan itibaren sıraya girerek kilometrelerce kuyruk oluşturdular. 50 bin bilet 2 saatte tükendi. Fenerbahçe- Rizespor maçına talep öylesine yüksek ki bazı kadın taraftarlar aldıkları biletleri karaborsada satmaya başladı bile. Biletlerini satanlara büyük tepki olurken bir çok taraftar polisin bu konuda önlem almasını istedi.

Fenerbahçe'de borç 173 milyon TL