Bir milyon dolar prim!

Bir milyon dolar prim!
Bir milyon dolar prim!
Gaziantepspor'a 1.5 yıllık imza atan Sergen Yalçın'ın sözleşmesindeki detaylar ortaya çıktı.

Üst üste alınan başarısız sonuçların ardından teknik direktör Bülent Uygun'la yollarını ayıran Gaziantepspor, Sergen Yalçın ile anlaşma sağlamıştı. Kulüp binasında önceki gün 1.5 yıllık mukavele imzalayan genç hocanın, sözleşmesindeki detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Antep'in Carlos'u Sergen Yalçın


Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Futbolcuların alacaklarını ödeme konusunda sıkıntı yaşayan kırmızı -siyahlılar, Yalçın’a aylık 100 bin dolar ödeyecek. Güneydoğu ekibinin sezon sonunda Süper Lig’de kalması durumunda ise Sergen Yalçın’ın 1 milyon dolar primin sahibi olacak.

TEKNİK DİREKTÖR ARANIYOR

Bu arada Gaziantepspor’da teknik direktör arayışları devam ediyor! Sergen Yalçın’ın diploması olmadığı için kulübede sportif direktör olarak bulunacağı için teknik direktör arayan kırmızı-siyahlılar, sembolik olarak henüz bir isimle anlaşamadı.

Yalçın’ın yardımcılıklarını yapan Tamer Tuna ile Murat Şahin’in de diploması bulunmazken, Gaziantepsporlu idarecilerin birçok isimle görüşme halinde olduğu öğrenildi. Elazığspor ile Pazar günü oynanacak 12. hafta karşılaşması öncesi teknik direktörlük sertifikası olan biriyle kesin olarak anlaşma sağlanması bekleniyor.

Yeni bir lisans krizi! Sergen Yalçın...