Bir Sergen 20 dolar

Praglı turistik eşya satıcıları, maç öncesi, Siyah-Beyazlı ekibin ve yıldız oyuncusu Sergen'in matruşkalarını satışa sundu. Çek ve gurbetçi sporseverler tarafından büyük ilgi gören oyuncak Sergenler tanesi 20 dolardan kapanın elinde kaldı.

  • Praglı turistik eşya satıcıları, maç öncesi, Siyah-Beyazlı ekibin ve yıldız oyuncusu Sergen'in matruşkalarını satışa sundu. Çek ve gurbetçi sporseverler tarafından büyük ilgi gören oyuncak Sergenler tanesi 20 dolardan kapanın elinde kaldı.
  • Macaristan Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ceyhun Kılınç, Lucescu'ya, Macaristan'ın dünya şampiyonu şarabı 'Tokaji' seti hediye etti. Kılınç tecrübeli hocaya şarabı hediye ederken, "Şampiyonlar'a şampiyon şarap yakışır" esprisini de yaptı. Lucescu, hediyeye teşekkür ederek, kendisinin de önemli bir şarap koleksiyonu bulunduğunu söyledi.
  • Maç öncesinde Prag şehri, siyah beyaz renklere boyandı. Türkiye'den ve Avrupa'dan gelen Beşiktaşlı taraftarlarla şenlenen Prag'da, Siyah-Beyazlı formalarla şehri gezen Türk taraftarlara, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.
  • Başkan Serdar Bilgili Chelsea maçına kendi ve yönetim sekreterini getirmişti. Bilgili uğurlu geldikleri gerekçesi ile sekreteri Buğra ile, yönetim sekreteri Müge'yi Prag'a getirdi.
  • Her iki kulüp yöneticileri ile UEFA yetkilileri maçtan önce öğlen yemeğinde biraraya gelip toplantı yaptılar. Çek gazeteleri maç için anket yapıp dün yayınladılar. Beşiktaş'ın galibiyeti yüzde 65 oy alması dikkat çekti.
  • Lucescu, futbolcularını maç öncesi parka götürerek bir saat süren bir gezi yaptırdı. Ge-zinin ardından otele dönen futbolcular dinlenmeye çekilirken, otelin önünde bulunan bir grup Rumen vatandaş, Lucescu'ya
    sevgi gösterilerinde bulundu ve ayak üstü sohbet etti.
  • Lucescu ilk 11 için Ahmed Hassan'ı yine yedek soyundurdu. Sakatlığı yeni geçen Ahmet Dursun ile maça başladı. Ayrıca Serdar tirbüne gönderilirken, Okan kenarda bekletildi. İlhan Mansız, Almanya üstünden dün Prag'a geldi. Yıldız oyuncu maçı tribünden Tümer ile birlikte izledi.