Biri Halilhodzic'i durdursun!

Biri Halilhodzic'i durdursun!
Biri Halilhodzic'i durdursun!
Deplasmanda Lokeren ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'da teknik patron Vahid Halilhodzic, karşılaşmanın hakemi tarafından tribüne gönderildi. Ancak bu tablo, Boşnak hoca için adeta bir gelenek haline geldi.

RADİKAL - Vahid Halilhodzic, agrasif tavırları ve devamlı eleştiride bulunması sebebiyle hakemle tartışmaya başladı. 30. dakikada orta hakem Gianluca Rocchi ile yine tartışan tecrübeli hoca, İtalyan hakem tarafından tribüne gönderilerek cezalandırıldı.

Lokeren 1 - 1 Trabzonspor


Boşnak teknik adam, daha önce Spor Toto Süper Lig'de oynanan İstanbul Başakşehir karşılaşmasında ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki Legia Varşova maçında yine tribüne gönderilmişti.

"BAŞKANIMIZ BENİ CEZALANDIRACAK"

Halilhodzic, İstanbul'daki Lokeren maçında tribünde olmasıyla ilgili, " Türkiye 'ye gelmeden önce bir kez cezalandırılmıştım, burada bir haftada 2 kez cezalandırıldım. Çizgiyi 1 metre geçtiğim için ceza aldım. Yabancı hakemlerle iletişim sorunum olduğu için ellerimle bir şey ifade etmemi kötü algılamışlar. Muhtemelen başkanımız bu konuda beni de cezalandıracak. Çünkü benim de orada bir disiplin eksikliğim var. açı yaşıyorum, takıma enerjimi gönderiyorum. Geçen maçta da neredeyse cezalandırılacaktım. Tribünde saklanmaktansa oyuncularımın yanında olmayı isterim. Daha dikkatli olmam gerekiyor" şeklinde konuşmuştu.

BİR DEĞİL, İKİ KEZ TRİBÜNE GÖNDERİLMİŞ!

Boşnak teknik adamın "Türkiye'ye gelmeden önce bir kez tribüne gönderildim" açıklaması, Milliyet Gazetesi yazarı Uğur Meleke tarafından yalanlandı. Meleke, köşe yazısında, "Kariyerinde sadece bir kez bu cezayı aldığını iddia etti. Oysa Fransa’da çalışırken 2000’de Auxerre’e, 2004’te Lyon’a karşı tribüne gönderilmiş. Hatta Lyon maçından sonra iki ay ceza almış" ifadelerini kullanmıştı.

Oscar Cardozo'ya büyük ayıp!