Bıyıktay: Derbiyi alacağız

Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown ile karşılaşacak Beşiktaş Cola Turka, derbiden galibiyetle ayrılmayı hedefliyor. Genel menajer Burak Bıyıktay, Galatasaray'ı yenerek...

İSTANBUL - Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown ile karşılaşacak Beşiktaş Cola Turka, derbiden galibiyetle ayrılmayı hedefliyor. Genel menajer Burak Bıyıktay, Galatasaray'ı yenerek, kötü gidişe son vermek istediklerini belirterek şöyle konuştu: "Galibiyet istiyoruz, çünkü bu bir derbi. Harvey'nin hafif bir sakatlığı var ama oynayacak. Oyuncularımız derbinin öneminin farkında. Hepimiz galibiyete inanıyoruz."
Bıyıktay, çok şanssız maçlar kaybettiklerini de vurgulayarak "Daçka'ya tartışmalı kaybettik. Efes'e ise son saniye de teslim olduk. Takımın performansı iyi, sadece biraz şansa ihtiyacımız var" diye konuştu.
İlk maçı Aslan almıştı
Beşiktaş Cola Turka, ligin ilk yarısında Galatasaray Cafe Crown'la oynadığı maçı kaybetmişti. Bu karşılaşmayı yine Galatasaray kazanırsa Sarı-Kırmızılılar olası bir play-off eşleşmesine 1-0 önde başlayacak. Ahmet Cömert'teki derbiye iki takım arasındaki anlaşma gereği Siyah-Beyazlı taraftarlar giremeyecek. (Spor Servisi)