'Biz bu sistemi yıkarız'

'Biz bu sistemi yıkarız'
'Biz bu sistemi yıkarız'
Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Çaykur Rizespor maçının ardından sert açıklamalarda bulundu.

Önder Özen, 2-2 sonuçlanan Çaykur Rizespor maçında siyah-beyazlı oyuncuların mücadelesinden memnun olduğunu belirterek, " Bugün sahada Beşiktaşlı oyuncuların alınterini gördüm. Üretkenliklerini gördüm" dedi.

"F.Bahçe'nin rakibi G.Saray ve Beşiktaş olmaktan çıktı"


Hakem Ali Palabıyık'ın verdiği penaltı karalarına tepki gösteren Özen, "Bugün hakemle ilgili soru soruyorsanız, gördüğüm şeyler hakkında konuşabilirim. Penaltı pozisyonu hakkında kendi gördüğüme ve Mustafa Pektemek'in anlattıklarına inanırım. Mustafa kesseniz, olmamış bir şeyi olmuş gibi anlatmaz. Öyle bir çocuk . Maçtan sonra kendisine pozisyonu sordum. Bana tüm detaylarıyla anlattı. Saha içerisinde Tevfik'le konuyu paylaşmışlar. O da 'Penaltı değildi' demiş. Geçen hafta hocamız gerekli tepkiyi gösterdi, ama sistem garipsedi. Sistemk şunu dayatıyor; Kimileri için pozisyonu tahlil etmek bile doğru değil" ifadelerini kullandı.

"Bu olaylardan yorulmayız, üzülürüz. Kamuoyunun bu yönde bir eğilimi var. Biz kimseye yalvarmayız. Bu kulübün geleneklerinde yalvarmak yok, kapı kapı dolaşmak yok. Sistem buysa, bu sistemi yıkarız! Çocuklar yıkar mücadelesiyle" şekinde konuştu.

Orman'ın Melo şaşkınlığı