'Bize bir Melo gerekiyor'

'Bize bir Melo gerekiyor'
'Bize bir Melo gerekiyor'
Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, "Bize hakemi, rakibi ve takım arkadaşlarını bile etkileyebilecek birisi lazım" dedi.

Schalke’den Jermaine Jones’u renklerine katarak bir anda transfer gündemine oturan Beşiktaş ’ta, bu futbolcunun transfer edilmesinin perde arkasında ilginç detaylar olduğu ortaya çıktı.

Jermaine Jones formayı giydi


Milliyet'ten Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; özellikle Kasımpaşa ile oynanan maçta gün yüzüne çıkan bir sorunu yönetimin gündemine getiren Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in, “Bize bir Lugano, Alves veya Melo gibi bir adam gerekiyor. Hakemi, rakip futbolcuları ve kendi takım arkadaşlarını bile etkileyebilecek birisi lazım” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Yönetimle yaptığı transfer değerlendirmesinde TFF tarafından yeniden oynatılacak olan Kasımpaşa-Beşiktaş maçını örnek gösteren Özen, “Yediğimiz ilk golde taç atışı 20 metre ileriden kullanıldı. Bu pozisyona tek itiraz eden futbolcu Almeida’ydı. Kendini yırttı, parçaladı. Golden sonra itirazlarına devam etti ve kart gördü. İşte bizde Almeida gibi böylesine itiraz eden bir futbolcu daha yok. O gün Almeida’nın yanında ikinci bir oyuncu olsa belki hakem atışı tekrarlatacaktı” ifadelerini kullandı.

LESCOTT DA GEREKLİ

Fenerbahçe ’de Alves ile Galatasaray ’da Melo’nun, her pozisyonu yakından takip ettiği ve itirazlarının takım için iyi bir şey olduğunu savunan Önder Özen, "Lugano gibi de bir stoper bulmalıyız. Lescott bu özelliklere yakın bir oyuncu. Hem iyi stoper, hem de rakibe yapışan bir oyuncu. Bize işte böylesine oyuncular lazım" diye konuştu.

"Beşiktaş Cenk Tosun'u kafaladı!"