'Bize gelen duvar örüyor'

'Bize gelen duvar örüyor'
'Bize gelen duvar örüyor'
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, geçen sezona göre daha az gol yediklerini ancak rakiplerin kendilerine karşı çok kapandığını söyledi.

Hırvat çalıştırıcı, Kayserispor maçı öncesi futbol komitesinden Ahmet Kavalcı ve Erdal Torunoğullları ile durum değerlendirmesi yaptı.

Hutchinson: Geri döneceğiz


Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; Kayseri'de farklı bir sistemle oynayacaklarını söyleyen Bilic, “Geçen yıl Beşiktaş çok gol yediği için eleştirildi. Bu yıl geçen yılki gibi gol yemiyoruz ama çok gol de atmıyoruz. Çünkü bize kapalı defans oynuyorlar” diye konuştu.

"GEÇEN SENE ÇOK ATIP ÇOK YİYORDUK"

Takımın mücadale anlamında sezon başındaki çizgisini koruduğunu söyleyen Hırvat hoca, “Fakat rakipler bize karşı neredeyse tüm takım defans yapıyor. Bunu Kayseri’de çözeceğiz. Rakibimiz hem teknik hem de çok koşuyor. Önlem aldık, taraftarımızı güldüreceğiz” dedi.

10. hafta itibarıyla Beşiktaş 15 gol atıp 10 gol yedi. Esasen Kartal 16 gol atıp 9 gol yedi ama 2-1 yenikken çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen derbi Galatasaray ’ın lehine 3-0 tescil edilmişti. Beşiktaş geçen sezonun 10. haftasında ise 19 gol atıp 13 gol yemişti.

Beşiktaş'ta Tolga Zengin sevinci