'Bizi gelecek yıl görün'

Gaziantepspor'dan Fenerbahçe'ye devre arasında transfer olan Kemal, bu takıma geldiğine hiç bir zaman pişman olmadığını söyledi.

İSTANBUL - Gaziantepspor'dan Fenerbahçe'ye devre arasında transfer olan Kemal, bu takıma geldiğine hiç bir zaman pişman olmadığını söyledi. Bu yıl takım olarak çok kötü bir sezon geçirdiklerine dikkat çeken genç futbolcu, "Bu nedenle taraftarımızı üzdük ve ağlattık. Ama söz veriyorum, seneye coşacağız, coşturacağız" dedi. Eleştirilerin doğal olduğunu da belirten Kemal, "Ancak bu aşırıya kaçmamalı. Biz Fenerbahçeli futbolcular olarak maçlardan sonra çok üzülüyor ve kahroluyoruz. Bunu herkes bilmeli. Şimdi artık bu sezonu geride bırakıyoruz. Ama Fenerbahçe taraftarı bilmeli ki; UEFA Kupası'na katılacağız ve seneye de her cephede neler yapacağımızı herkes görecek" diye konuştu.
Takımdaki genç arkadaşları ile birlikte kalan üç maçı da kazanacaklarını id-dia eden genç futbolcu, "Sezonu 58 puanla tamamlayacağız. Fenerbahçe'ye geldiğim için çok mutluyum. Şampiyonluklar kazanıp kupaları havaya kaldırmak için önümüzde güzel günler olduğuna inanıyorum" şeklinde açıklama yaptı. (Spor Servisi)