Bizi unutanları utandıracağız

Bizi unutanları utandıracağız
Bizi unutanları utandıracağız
Erdal Torunoğlulları, Eskişehirspor karşısında son dakika alınan galibiyetin şampiyonluk habercisi olduğunu belirtip "Beşiktaş'ı şampiyonluk yarışına dahil etmeyenleri hayal kırıklığına uğratabiliriz" dedi.

Beşiktaş Dış Transferden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Olimpiyat Stadı’ndaki her türlü olumsuzluğa rağmen elde edilen Eskişehirspor galibiyetinin, şampiyonluğun habercisi olabileceğini söyledi. Torunoğulları, Beşiktaş’ın yalnızca rakipleriyle değil, Olimpiyat Stadı’nın handikaplarıyla da mücadele ettiğini belirtip“ Futbol oynamanın neredeyse imkansız olduğu bir statta, sinekten yağ çıkarmaya çalışıyoruz. Zemin, bırakın top koşturmaya, kötü havalarda yürümeye bile elverişli değil” dedi.
1-0 aslında 10-0 gibi
Karşılaşmanın ilk yarısında oldukça baskılı bir futbol ortaya koyduklarını dile getiren Torunoğulları, şunları söyledi: “Oyuncularımızın son dakikaya kadar disiplinden kopmayarak sonuca gitme çabası takdire şayan. Bu bir ortamda 1-0 kazanmak, 10-0 kazanmak gibi. Rizespor karşılaşmasını da kazanabilirsek, Beşiktaş’ı şampiyonluk yarışına dahil etmeyenleri hayal kırıklığına uğratabiliriz” diye konuştu. Erdal Torunoğulları, İstanbul BB için yaptırılan Başakşehir Stadı’nın sezon bitmeden tamamlanması halinde, Olimpiyat Stadı’nı terk edebileceklerini kaydederken, Bilic’in maç sonu tepki gözterdiği yayıncı kuruluş yorumcusu Marcus Merk’le ilgili ise “Bilic yersiz ve zamansız tepki verecek bir insan değildir. Hakem yorumcusu Markus Merk’i zaten artık tanıdık. Kendisi Kasımpaşalı Donk için de ‘mağdur’ demişti” dedi.

 

 

Biletler satışa çıktı


◊ Süper Lig’in 25. haftasında 15 Mart Cumartesi oynanacak Ç.Rizespor-Beşiktaş maçının biletleri satışa sunuldu. Maçının bilet
fiyatları, 50 ila 25 lira arasında değişiyor.

Ömer 3 hafta yok


◊ Beşiktaş’ın Eskişehir maçında sakatlanan Ömer Şişmanoğlu’nun sağ alt arka adalesinde ikinci derece yırtık tespit edildiği ve 2-3 hafta oynayamayacağı açıklandı.