'Bizim de özelliklerimiz var...'

'Bizim de özelliklerimiz var...'
'Bizim de özelliklerimiz var...'
Futbolumuzun efsane ismi Sergen Yalçın, yorumculuk kariyerine ara vererek Gaziantepspor teknik direktörü oldu. Yalçın, ilk açıklamasında "Tecrübeli değilim ama farklı özelliklerim var" ifadesini kullandı.

Beşiktaş , Fenerbahçe , Trabzonspor ve Galatasaray ’da forma giyerek erişilmesi zor bir başarıya imza atan, aynı zamanda Siyah-Beyazlıların da efsane ismi olan Sergen Yalçın, kariyerinde yeni bir kapı araladı. Futbol yorumculuğuna ara veren Yalçın, Spor Toto Süper Lig’e kötü bir başlangıç yapan ve teknik direktörü Bülent Uygun ile yollarını ayıran Gaziantepspor’un yeni teknik patronu oldu. Dün Antep’e gelen ‘süper solak’, yoğun ilgiyle karşılaştı. Önceki gece yorumculuk yaptığı spor programına veda ederek yeni mesleğine başlayan Yalçın, ani bir kararla bu yola girdiklerini ifade etti: “Ani bir kararla anlaşmaya vardık. En kısa sürede şehre ve takıma adapte olmak istiyorum.”
Sergen Yalçın, kendisinin farklı özelliklerinin olduğunu ve ekip olarak farklılık oluşturmak istediklerini ise şu sözlerle açıkladı: “İnşallah bunu becerebiliriz ancak bunu zaman gösterecek. Tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız. Takımda iyi bir oyuncu grubu var, söylenecek çok fazla söz yok.”

İmza töreni bugün 14.30’da

Dün takımla tanışan Sergen Yalçın’ın imza töreni ise bugün yapılacak. Kırmızı-Siyahlı kulüpten yapılan açıklamada bugün saat 14.30’da Celal Doğan Tesisleri’nde medya mensuplarının katılımıyla imza atılacağı ifade edildi.