'Bizimkiler'den gazozuna buluşma

Christoph Daum, Alpay Özalan, Ümit Özat ve Mondragon, Uludağ gazozları sahibi ve Bursaspor'un eski başkanı Levent Kızıl'ın daveti üzerine Köln'de düzenlenen ANAGUL Gıda Fuarı'na katıldı.

KÖLN - Christoph Daum, Alpay Özalan, Ümit Özat ve Mondragon, Uludağ gazozları sahibi ve Bursaspor'un eski başkanı Levent Kızıl'ın daveti üzerine Köln'de düzenlenen ANAGUL Gıda Fuarı'na katıldı. FC Köln'ün teknik direktörlüğünü yapan Christoph Daum, bir dönem çalıştırdığı Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki şansının sorulması üzerine, "Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir çizgi yakaladı. Umarım bu böyle devam eder. Bana göre gruptan çıkarak bir üst tura yükselme şansları çok fazla" diye konuştu.
Türk Milli Takımı'nın Euro 2008'deki şansını değerlendiren Alpay Özalan ise milli takımın son iki maçta galip gelememesine rağmen Yunanistan'ı yenecek güçte olduğunu ve grubundan başarıyla çıkarak finallere katılacağına inandığını söyledi.
Fuara katılan Ümit Özat ve kaleci Mondragon ise futboldan konuşmak istemediklerini belirterek kendilerine sorulan soruları yanıtsız bıraktılar. Stand, özellikle Daum'un ziyareti sırasında fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisine sahne oldu. (aa, Spor Servisi)