BJK TV'den Emre'ye hodri meydan

BJK TV'den Emre'ye hodri meydan
BJK TV'den Emre'ye hodri meydan
Fenerbahçe'ye 1-0 yenilen Beşiktaş'ın kulüp televizyonunda, canlı yayında rakip takımın kaptanı Emre Belözoğlu'na meydan okundu.

Derbi maçta Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nun, Beşiktaş teknik Direktörü Slaven Bilic ile tartışması ve Hırvat hocaya küfür ettiği iddia edilmesi büyük yankı uyandırdı. Bu iddiaya bir tepki de siyah-beyazlı kulübün televizyonundan geldi.

Yine Emre Belözoğlu yine olay!

BJK TV'nin Genel Müdürü Bülent Ülgen, derbinin ardından yapılan programda, milli futbolcuyu hedef aldı ve ağır ithamlarda bulundu. Ülgen, Bilic'e ettiği iddia edilen küfürleri kendisine etmesi için 'hodri meydan' dedi.

Bülent Ülgen'in açıklamaları şöyle:
"Şimdi soru 1: Sen bu gücü nereden alıyorsun? İnsanlara ana avrat küfür etme gücünü nereden alıyorsun? Futbol falan konuşmuyoruz. Seni bıraksalar, fiziki olarak ne yapabilirsin 20 numara? Bak benim sana bir teklifim var. İlk yarıda oynanan maçtan sonra da yapmıştım bu teklifi. Ben 29 Ağustos 1976 İstanbul doğumlu, öğretmen bir anne-babanın çocuğuyum. 38 yaşındayım. Bir tane evladım, bir tane de eşim var. Bir 38 yıl daha yaşayacağımın garantisi yok. Yerim yurdum belli. 22 yıldır da Türk spor medyasının içindeyim. Seninle İstanbul'un herhangi bir yerinde, trafikte karşılaşsak ve sen bana böyle küfür etsen, yüzüme bakarak. Ne olur biliyor musun 20 numara? Neler olur biliyor musun? 'Hodri meydan' denir buna. Sana birilerinin, istediğin herkese özellikle büyüklerine küfür etmemeyi öğretmesi lazım 20 numara."

Fırat Aydınus'tan olay sözler!