Bodrum'da Belhanda zirvesi

Bodrum'da Belhanda zirvesi
Bodrum'da Belhanda zirvesi
Siyah-beyazlı kulüp, Younes Belhanda transferini her an açıklayabilir. İşte pazarlıklardaki son durum ve Faslı futbolcunun Arsenal maçında oynama olasılıkları...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Dinamo Kiev kulübü yetkilileri ile Bodrum'da bir araya geldi. Görüşmenin Türkiye 'de yapılıyor olması transferin tamamlanma aşamasına geldiğini işaret ediyor.

Marin'den Beşiktaş'a kötü haber


NTV Spor'un haberine göre; iki kulüp arasında bir süredir devam eden pazarlıklarda son aşamaya gelinmişti. Bonservis için Dinamo Kiev indirime gitmiş, Beşiktaş da teklifi yükseltmişti. Böylece aradaki fark 1-2 milyon Euro seviyesine inmişti. Eğer iki kulüp arasında bir anlaşmaya varılırsa bu akşam saatlerine kadar Younes Belhanda transferi açıklanabilir.

Bu arada merak edilen bir konu da Belhanda'nın Arsenal maçlarında oynayabilmesi için transferin ne zaman bitmesi gerektiği... Beşiktaş, bu gece yarısı UEFA'ya listesini bildirecek. Ama siyah-beyazlılar, Belhanda transferini bugün tamamlayamasa bile bir şansı var. Beşiktaş'ın Arsenal maçının bir gün öncesine kadar UEFA'ya verdiği listede 1 futbolcuyu değiştirme hakkı var. Eğer transfer bu gece yarısından sonra sonuçlanırsa, bu değişiklik hakkı Belhanda için kullanılacak.

Mersin İdmanyurdu-Beşiktaş bilet fiyatları