Bosingwa rekor kırdı

Bosingwa rekor kırdı
Bosingwa rekor kırdı
Trabzonspor'un sabah yapılan antrenmanında Jose Bosingwa, performansıyla herkesi şaşırttı.

TRABZON - Bordo-mavili takım, ikinci yarı hazırlıklarını bu sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Mustafa Akçay yönetiminde yapılan antrenmana eşinin doğum yapacak olması nedeniyle kamptan ayrılan kaleci Fatih Öztürk dışındaki tüm futbolcular katıldı. 8 Ocak’ta kampa katılması gereken Florent Malodua ise 5 gün gecikmeli olarak kampa katıldı.

PERFORMANS SÜPER

Karadeniz ekibi, sabah antrenmanda gruplar halinde yoyo performans testinden geçti. Test sırasında elde edilen ilk sonuçlara göre Jose Bosingwa, Kadir Keleş, Caner, Mustafa Akbaş, Mustafa Yumlu ve Emre Güral, en iyi sonuçları elde ederken 6 futbolcuların Süper Lig seviyesinin üzerinde performans sergiledikleri açıklandı. Testte Janko, Olcan ve Colman ise en kötü sonuçları aldı.

BOSINGWA ŞAŞIRTTI
Kondisyoner Miquel, Bosingwa'nın elde ettiği sonuçların bir rekor olduğunu iddia etti. Teknik direktör Mustafa Akçay da hem Bosingwa’yı hem de testte Süper Lig ortalamasını geçen diğer oyuncuları tek tek kutladı. Antrenmanın son bölümlerinde ise Zokora, Yusuf Erdoğan ve Mustafa Yumlu, kaleye geçerek yeteneklerini sergiledi.

ÜÇÜNCÜ HAZIRLIK MAÇINDA RAKİP KASIMPAŞA

Trabzonspor, Antalya kampındaki üçüncü hazırlık maçında Çarşamba günü Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Kasımpaşa ile saat 17.00’da karşılaşacak. Oynadığı ilk iki hazırlık maçında Celtic’e mağlup olan Ajax’ı ise penaltı atışlarıyla mağlup etmeyi başaran bordo mavililerde teknik patron Akçay’ın, Kasımpaşa karşısına ideal 11’ine yakın bir 11’i sahaya sürmesi bekleniyor.

Bordo-mavililer, Antalya kampındaki son hazırlık maçında ise 17 Ocak’a Göztepe ile karşılaşacak. Yunus Emre SEL (DHA)