'Böyle oynarsak 8 yeriz hocam'

'Böyle oynarsak 8 yeriz hocam'
'Böyle oynarsak 8 yeriz hocam'
Arsenal'den ilk yarıda 3 gol yiyen Galatasaray'da başta Sneijder, Melo ve Muslera olmak üzere futbolcuların, devre arasında Prandelli'ye "Böyle oynarsak 8 yeriz. Kimse ne yaptığını bilmiyor" dediği ortaya çıktı.

Şampiyonlar Ligi 'nde Arsenal'e Londra 'da ağır bir şekilde yenilen Galatasaray 'da, soyunma odası devre arasında karıştı. İlk yarının ardından başta Wesley Sneijder, Felipe Melo ve Fernando Muslera olmak üzere bazı futbolcuların, sergilenen futbola isyan ettiği belirtildi.

Prandelli istifa edecek mi?


Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; teknik direktör Cesare Prandelli'ye 3-5-2 sistemi nedeniyle tepki gösteren futbolcuların, "Böyle oynamaya devam edersek 8 yeriz hocam. Kimse sahada ne yaptığını bilmiyor. Her atakta kalemizde pozisyon buluyorlar. Kanatlar bomboş, hızlı adamlarını durduramıyor" ifadesini kullandığı öğrenildi.

SNEIJDER SOYUNMA ODASINDA SİNİR KÜPÜ GİBİYDİ!

Sahaya kaptan olarak çıkan Sneijder'in, takım arkadaşları Alex Telles, Veysel Sarı, Goran Pandev ve Yekta Kurtuluş'a da kötü performansları nedeniyle tepki gösterdiği öğrenildi. Futbolcularının devre arasında sistemle ilgili yaptığı eleştileri dikkate alan İtalyan hoca ise ikinci yarıda 4-4-2 dizilişine döndü. Fakat İtalyan teknik adamın bu hamlesi de Arsenal karşısında ağır yenilgiyi önlemeye yetmedi.

GALATASARAY BATIYOR

Emırates'te Arsenal'e 4-1 yenilen Galatasaray ve Prandelli'ye dış basından ağır eleştiriler geldi... İtalyan Tuttosport, "Prandelli battı, Galatasaray batıyor" başlığını kullandı. La Republica, "Prandelli, Londra'da yok edildi" ifadesini kullanırken Ansa, "Prandelli sınıfta kaldı. Başını eğerek sahadan ayrıldı" dedi.

Semih Kaya taraftarın üzerine yürüdü