Böyle veda görülmedi!

Böyle veda görülmedi!
Böyle veda görülmedi!
Fenerbahçe'den ayrılarak Dubai'nin Al Ahly takımına transfer olan Moussa Sow Fenerbahçe tribünlerine veda etti.

Fenerbahçe 'de Al Ahli takımına 17 milyon Euro bedelle giden Moussa Sow, Antalyaspor maçı öncesinde sarı-lacivertli taraftarlara veda etti. Mücadele öncesinde taraftarlara forma dağıtarak veda eden Sow'a Sarı-Lacivertli takıma gönül verenlerde yaptıkları yoğun tezahüratlarla karşılık verdi. Sow daha sonra Başkan Aziz Yıldırım ile saha içinde bir araya geldi. Tribünlerde Sow'un golünü attıktan sonra secde yaptığı ve üzerinde "Allah her daim yanında olsun" pankartı yer aldı.

AZİZ YILDIRIM'DAN MOUSSA SOW'A PLAKET

Sarı-lacivertli taraftarları selamlayan Sow, sahanın ortasına gelerek kısa bir açıklama yaptı. Sow, "Bu akşam benim için gerçekten zor bir akşam. Söz verdim ağlamayacağım. Bana her zaman destek veren herkese teşekkür ediyorum. Geçen yıl Kayseri Erciyesspormaçında golleri kaçırmıştım ama bana destek vermiştiniz. O günleri asla unutmayacağım" ifadelerini kullandı

Senegalli futbolcu sözlerini Türkçe olarak şu şekilde noktaladı, " En büyük Fenerbahçe.' Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ise, Sow'a yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür edip plaket takdim etti.

Aziz Yıldırım'ın konuşmasında duygusal anlar yaşayan Sow, Başkan Aziz Yıldırım'ı alnından öptü.