Bruma için şaşırtan itiraf!

Bruma için şaşırtan itiraf!
Bruma için şaşırtan itiraf!
Real Sociedad forması giyen Bruma'nın menajeri Catio Balde, bonservisi Galatasaray'da olan Portekizli futbolcu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray 'dan satın alma opsiyonuyla birlikte kiralık olarak Real Sociedad'ın yolunu tutan Bruma'ın durumunu değerlendiren menajer Catio Balde, "Geri dönüşü zor" dedi.

Podolski'ye Astana'da şok tepki!

Skorer.com'da yer alan habere göre; Portekizli oyuncuyu 1 milyon 900 bin Euo karşılığında kiralayan İspanyol kulübünün, bonservisini almak istemesi durumunda 30 Nisan 2016'ya kadar 7 milyon 500 bin Euro ödemesi gerektiğini hatırlatan Balde, "İspanyol ekibi sezon sonunu beklemeyecek. Bu işi daha önce çözmek istiyorlar" ifadelerini kullandı.

Bruma'nın menajeri şunları söyledi:
"Bruma İspanya'daki yeni hayatında çok mutlu. Kafasındaki düşünce Galatasaray'a dönmek değil, La Liga'da yola devam etmek. İlk tercihi bu. İspanya liginde Ronaldo, Messi ve Neymar gibi oyuncularla birlikte forma giyiyor. Türkiye 'dekinden daha çok forma şansı buluyor ve tecrübe kazanıyor. Real Sociedadlı yetkililerle görüşüyorum. Şu an oyuncudan son derece memnunlar. Gereken opsiyon bedelini Ocak ayında yatırmayı ve bonservisiyle kadroya katmayı düşünüyorlar. Büyük ihtimalle ara transfer döneminde bu iş bitecek. Ama tabi bir sorun çıkar da, düşük bir ihtimal olarak görünen Bruma'nın kulübüne dönmesi gerekirse o zaman da yapacak bir şey olmaz. Sonuçta Galatasaray da büyük bir kulüp."

Nordin Amrabat 2 ay yok