Bruma: Mancini beni öldürür

Bruma: Mancini beni öldürür
Bruma: Mancini beni öldürür
Galatasaray'ın genç futbolcusu Bruma, sarı-kırmızılı takıma geldiği günden bu yana geçirdiği günleri ve izlenimlerini aktardı.

Ojogo gazetesine konuşan Bruma, " Galatasaray ’da önemli bir tecrübe ediniyorum ve son derece tatminkarım. Takımda bana herkes elinden geldiğince destek oluyor. Burada mutluyum. Portekizce tercümeler yapan bir tercümanımız var, o da bana yardımcı oluyor. Ancak çoğunlukla İngilizce konuşuluyor. Ben de İngilizce dersleri almaya başladım. Çünkü bu gerçekten çok önemli” dedi.

Galatasaray'a kötü haber


Skorer.com'un haberine göre; Portekizli futbolcu, "Fatih Terim ile Roberto Mancini birbirinden farklı insanlar. Terim bir baba gibiydi ve öyle davranıyordu. Mancini de benimle ilgileniyor. Zaten Manchester City döneminde de beni takip etmiş. Bana destek oluyor ve beni dünya klasında bir oyuncu yapacağını söylüyor. Eğer başaramazsam beni öldürecek! O seviyelere çıkacak kalitede olduğumu söylüyor. Bu da beni daha çok çalışmaya itecek bir baskı faktörü oluşturuyor. Ben de çok çalışıyorum. Hem kendim hem de ailem için. Mancini benim neler yapabileceğimi iyi biliyor" ifadelerini kullandı.   

Sporting Lizbon'dan 10 milyon euro bonservis bedeliyle transfer edilen Bruma, sarı-kırmızılı forma altında 13 maça çıktı ve 1 gol kaydetti.

Felipe Melo en iyiler arasında