Bruma'nın menajerinden şok itiraf!

Bruma'nın menajerinden şok itiraf!
Bruma'nın menajerinden şok itiraf!
Sarı-kırmızılı formayı giyen Bruma'nın menajeri Catio Balde, genç futbolcu hakkında, "Oynamayınca değeri düştü. Açık konuşmak gerekirse şimdi 10 milyon euro etmez. Büyük kulüplere gitmesi zor" yorumunda bulundu.

Galatasaray ’da kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmayan Bruma’nın Menajeri Catio Balde, İstanbul ’a çağrılırken, Portekizli futbolcu konusunda ilginç tespitler yaptı.

Gignac'tan olay sözler: Tam bir o.. çocuğu!

Portekizli oyuncunun takımdan ayrılıp ayrılmayacağının önümüzdeki günlerde belli olacağını vurgulayan Balde, "Gelecek hafta İstanbul’da olacağım ve yeni başkan Dursun Özbek ile bir görüşme gerçekleştireceğiz. Bruma, Galatasaray’da kalacak mı kalmayacak mı o görüşmede netleşecek” dedi.

Bruma’nın Galatasaray’da mutlu olduğunu söyleyen Balde, “Kulübü çok seviyor. İstanbul’a da bayılıyor. Türkiye ’deki hayatından memnun. Ancak istikrarlı bir şekilde forma giyememek canını sıkıyor. Eğer oynayacaksa ayrılmayı kesinlikle düşünmüyor. Ama forma şansı bulamayacaksa yeni bir ekipte yoluna devam edebilir. Geleceğiyle ilgili kararı kulüp verecek” diye konuştu.

Bruma’nın menajeri, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Galatasaray önemli bir yatırım yaptı. Sporting’e 10 milyon euro ödediler. Aslında Bruma kulüp için önemli bir projeydi. Ama oynamayınca değeri oldukça düştü. Açık konuşmak gerekirse şimdi 10 milyon euro etmez. Artık büyük kulüplere gitmesi zor. Tabii düzenli oynamayınca doğal olarak milli takım kapıları da kapandı.”

Genç futbolcu için şu an nabız yoklayan kulüpler olsa da somut bir teklifin bulunmadığını belirten Balde, “Porto iddiaları var ancak bu imkansız. Çünkü kontratında ilk üç sene içersinde Benfica, Porto ve Braga’ya gidemeyeceğine dair madde var. Aralık ayında bir çok kulüp kendisini istemişti. Ancak o dönem Galatasaray kabul etmedi” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Hamza Hamzaoğlu ile nikah tazeledi