Bruma'ya bir şok daha!

Bruma'ya bir şok daha!
Bruma'ya bir şok daha!
Yabancı kontenjanı nedeniyle fazla şans bulamayan Bruma, Premier Lig'e gitmeye hazırlanıyordu. Tokatspor maçında yaşadığı sakatlık planları alt üst etti.

Galatasaray ’da Bruma’nın yaşadığı sakatlığın şoku sürüyor. Sezon başında 10 milyon euroya Sporting Lizbon’dan transfer edilen Portekizli oyuncunun, Tokatspor ile oynanan kupa maçında diz bağları kopmuş ve geçtiğimiz gün ameliyat edilmişti. Sezonu kapatan Bruma'nın, 2014 Dünya Kupası’nda milli takım forması giyme hayalleri suya düştü. Ancak Bruma için kayıp bu kadarla da sınırlı değil.

Cimbom'un yeni transferi İstanbul'da


'17 MİLYON EURO' MADDESİ

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; yabancı kontenjanı nedeniyle sarı-kırmızılı takımda fazla şans bulamayan 19 yaşındaki oyuncunun, sezon sonuna kadar Sunderland’e kiralanması konusunda prensip anlaşmasına varıldığı ortaya çıktı. Üstelik bu anlaşmaya göre İngiliz kulübünün, 17 milyon euroya Bruma’nın bonservisini alma hakkı da olacaktı.

ÇİFTE HÜZÜN YAŞADI

Teknik direktör Roberto Mancini, Portekizli futbolcunun tecrübe kazanması adına bu transfere onay verdi. Bruma, tam İngiltere’ye gidip imza atmanın hazırlıklarını yaparken dizindeki bağlar koptu. Doğal olarak Sunderland, sezonu kapatan Bruma'dan vazgeçti. Böylece 19 yaşındaki kanat oyuncusunun, hem Dünya Kupası’nda oynama hem de genç yaşında Premier Lig deneyimi yaşama hayalleri suya düştü.

Riera'dan çıldırtan hareket!