Bryan Luiz'den transfer açıklaması

Bryan Luiz'den transfer açıklaması
Bryan Luiz'den transfer açıklaması
İngiltere 2. Futbol Ligi (The Championship) takımlarından Fulham'da forma giyen Bryan Luiz, yaz transfer sezonunda birçok kulübün kendisiyle ilgilenmesine rağmen İngiliz temsilcisi ile anlaşamadığını söyledi.

ANKARA - İngiliz basına konuşan Bryan Luiz, Kosta Rika formasıyla FIFA Dünya Kupası'nda gösterdiği performansın ardından birçok kulübün kendisiyle ilgilendiğini belirterek, "Benim için zorlu bir ay oldu çünkü bazı transfer görüşmeleri yapmıştım ama Fulham, görüştüğüm hiçbir kulüple anlaşma sağlayamadı" dedi.

Fulham yönetimi ve teknik ekibinin geçen sezon sonunda ayrılmasına onay verdiğini ve kulüpte miladını doldurduğunu düşünmesine rağmen kalmasının kendisi için de zor bir durum olduğunu vurgulayan 29 yaşındaki futbolcu, "Yeni bir maceraya kendimi hazırlamıştım ama olmadı. Fulham'la sözleşmem devam ediyor ve yerine getirmek zorundayım" ifadelerini kullandı.

Kosta Rikalı milli oyuncu ile transfer sezonunda Beşiktaş 'ın yanı sıra Ajax, Werder Bremen and Olympiakos'un ilgilendiği öne sürülüyordu. (AA)