Bu da genç Hun hareketi

Programdan size beşibiryerde seçtim, iyi şanslar
Macaristan-B. Hersek: Macarların hazırlık maçında İtalya'yı 3-1 yenmesinden etkilenmiş değilim. Ben zaten bu genç takımın ilerleyen...
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Programdan size beşibiryerde seçtim, iyi şanslar
Macaristan-B. Hersek: Macarların hazırlık maçında İtalya'yı 3-1 yenmesinden etkilenmiş değilim. Ben zaten bu genç takımın ilerleyen yıllarda iyi işler yapacağına eminim. Gera önderliğindeki Macaristan, deplasmanda yendiği Bosna'yı bir kez daha devirebilir.
Gürcistan-Ukrayna: Geçen yıl yine bu ikiliden 1'e 6'lık bir Gürcü galibiyeti yakalamış, bu sene ise Gürcistan-Uruguay kapışmasında 1'e 4'lük ev sahibi zaferini tahmin etmiştim. Gürcistan, Ukrayna'ya yenilmeyecek ben onları iyi tanırım!


Büyütmek için tıklayınız

İtalya-Fransa: Bu ülkelerin maçları hep herabere biter: 1998 Dünya Kupası çeyrek finali, 2000 Avrupa Şampiyonası finali, 2006 Dünya Kupası finali. Ancak Fransa, son kapışmada Paris'te Gök-Mavilileri 3-1 mağlup etti. İki takım da çok sıkıcı futbol oynuyor. Futbol adına yanılmak dileğiyle '0' derim.

Büyütmek için tıklayınız

Letonya-Kuzey İrlanda: Kuzey İrlanda'nın deplasmanda favori olacağını rüyamda görsem inanmazdım. Letonya, son yıllarda inanılmaz düşüşte ama içimden sürpriz geçiyor.
Sivasspor-Kasımpaşa: Cumhuriyet Kupası, Sivasspor'un lig kadar değer verdiği bir organizasyon. Sivaslılar akşam işten çıkar, takımını desteklemeye stada gider, yiğidolar kazanır.