'Bu derenin altından çok sular akar'

'Bu derenin altından çok sular akar'
'Bu derenin altından çok sular akar'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, liderliğin güzel bir duygu olduğunu belirterek, "Önemli olan ligin sonunu lider bitirmek" dedi. Orman, Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesi yaşanan hakem polemiği hakkında yorum yapmayacağını söyledi.

İSTANBUL - Fikret Orman, Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı ile Odeabank arasında imzalanan sponsorluk anlaşması sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"DAHA BU DERENİN ALTINDAN ÇOK SULAR AKAR"

Başkan Orman, Süper Lig'de liderliğe yükselmeleri hakkında, "Şu anda 44 puanımız ve kalan 15 maçımız var. Alınabilecek 45 puan var. Daha önümüzde çok maç var. Arzumuz ligi lider bitirmektir. Daha bu derenin altından çok sular akar. Beşiktaş'ın çok yoğun bir maç programı var. Kayseri'ye gideceğiz, oradan gelip Bursaspor ile oynayacağız. Hemen peşinden Liverpool'a gidip oradan Eskişehir, sonra Liverpool gelecek, peşinden iç saha maçı için yine Ankara 'ya geçeceğiz. Yani çok yoğun bir maç trafiğimiz var. Daha sakatlıklar, maçlar bir sürü şeyler olacak. Lider olmaktan memnunuz ama bu günlük bir şeydir. Mesele ligi lider bitirmektir" ifadelerini kullandı.

"HACIOSMANOĞLU'NUN HAKEMİ ARAMASI TFF'Yİ İLGİLENDİRİR"

Beşiktaş Başkanı, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun hakem Bülent Yıldırım'ı aramasıyla ilgili, "TFF'yi alakadar eden bir konu. Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yapmış olduğu hareketi spor yorumcuları ve TFF yorumlamalı. Ben yorum yapmak istemiyorum. Tahmin ediyorum ki TFF bu konuda bir karar verecektir. Bizim çizgimiz bellidir. Biz sahada adalet istiyoruz. Kimseye bir farklılık yaratılmadan oyunun oyuncular tarafından belirlendiği bir lig olmasını istiyoruz. Bunun için de elimizden gelen pozitif katkıyı vermeye çalışıyoruz" dedi. Ali DANAŞ (DHA)