'Bu devirde Trabzonsporlu Olcan'

'Bu devirde Trabzonsporlu Olcan'
'Bu devirde Trabzonsporlu Olcan'
Trabzon'da yayın yapan yerel gazeteler, 4-2'lik Apollon Limassol galibiyetine geniş yer ayırırken, 3 gol atan Olcan Adın'dan övgüyle bahsedildi.

Yunus Emre SEL / TRABZON (DHA) - Taka Gazetesi, "Adın'a kurban olurum" ve "Fener şikeden yasaklı, Galatasaray Avrupa'da darmadağın, milli takım Brezilya'da yok. O zaman : Trabzon için ayağa kalkın, selam durun" başlığını attı. Karadenizin Sesi Gazetesi, "Adın fırtına Avrupa dar sana", "İşte böyle Avrupa'da da Onur'lu Olcan!" ve "Senin adın yeter" başlıklarını kullandı.

Olcan Adın tarihe geçti

Kuzey Ekspres Gazetesi, "Adın'la destan yazdık" manşetini kullanırken, Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi "Bu devirde Trabzonsporlu Olcan!" ve "Avrupa'yı yıkarız Roma'yı da yakarız" manşetini kullandı.Karedeniz Gazetesi ise "Frikik hat-trick Limassol keklik" ve "Sen sevdamızsın, hayatımızsın" başlıklarıyla galibiyeti okuyucularına duyurdu. Günebakış Gazetesi, " Türkiye 'nin gururu Trabzon" ve "Alnınızdan öpüldünüz" manşetlerini attı.

BASKETBOL TAKIMI BOSNALI STİPANOVİC'İ TRANSFER ETTİ

Bu arada Beko Basketbol Ligi'nde yarın saat 16.00'da Türk Telekom'u ağırlayacak olan Trabzonspor Medical Park, 27 yaşındaki Bosna Hersekli pivot Andrija Stipanovic'i kadrosuna kattı. Son olarak Belçika'nın Oostende takımında forma giyen 26 yaşındaki pivot oyuncusu Stipanovic'le bugün resmi sözleşme imzalandı.

285 gündür evinde kaybetmiyor

"İHTİYAÇLAR DOĞRULTUSUNDA TRANSFER"

Basketbol Takımı Genel Saymanı Hasan Aktaş, ihtiyaçlar doğrultusunda bir transfer gerçekleştirdiklerini belirterek, "Başarılı bir oyuncu. Başarılarını burada da sürdüreceğine olan inancımız tam" diye konuştu.

2.09 boyunda olan Stipanovic, daha önce KK Split (Hırvatistan), Liege (Belçika), JuveCaserta (İtalya), Vanoli CR (İtalya) ve Oostende (Belçika) takımlarında forma giydi.

Mustafa Akçay'dan itiraf

Galatasaray'ın rekoruna göz dikti