'Bu gidişatın sorumlusu Nuri Albayrak'

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, kulüp başkanı Nuri Albayrak'a, "Sayın başkanım, Trabzonsporumuz eriyip gidiyor. Bu gidişatın en büyük sorumlusu sizsiniz" diye seslendi.

TRABZON - Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, kulüp başkanı Nuri Albayrak'a, "Sayın başkanım, Trabzonsporumuz eriyip gidiyor. Bu gidişatın en büyük sorumlusu sizsiniz" diye seslendi. Özal, düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor'un son dönemlerde aldığı başarısız sonuçların, hedeflerinden birer birer sapmasının ve prestij kaybına uğramasının kendilerini çok üzdüğünü söyledi.
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'a seslenmek istediğini belirten Özal şöyle konuştu: "Siz bu kulübün başkanı ve yönetim kurulumuzun en önde gidenisiniz. Kongre öncesinde verdiğiniz vaatleri hiç tutmadınız. Yönetim içindeki kısır çekişmeye duyarsız kaldınız. Sizler başkan olduktan sonra kritik haftalarda bile yönetim kurulu toplantıları yapmadınız. Trabzonspor'un maçlarına bile gitmiyorsunuz. Başkan ve yönetim kurulu olarak bu kulübü iyi yönettiğinize inanmıyoruz." (Spor Servisi)