'Bu kadar sertliğe şaşırdık'

'Bu kadar sertliğe şaşırdık'
'Bu kadar sertliğe şaşırdık'
Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, "Ziraat Türkiye Kupası C Grubu'ndaki son maçımızda karşılaştığımız Centone Karagümrük'ün sert oyunu, bizi çok şaşırttı. Bu sertlikte sakatımızın olmaması sevindirici" dedi.

BURSA - Recep Bölükbaşı, "Lider bitirmek çok güzel. Ancak bu kadar sertliğe gerek yoktu. Bu bizi çok üzdü. Normal futbol oynasalardı. Sonuçta yine biz kazanırdık. Futbolun böyle sert oynanmasamı gerekiyor" diye konuştu.

"FUTBOLUN ÇİRKİN YÜZÜ TEKME"

Futbolun çirkin yüzüyle karşı karşıya geldiklerine dikkati çeken Bursaspor Başkanı, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Enes'in durumu bizi ilk başta korkuttu, Şu an sıkıntı yok, iyi. İnşallah böylesine sert oynayıp futbolun çirkin yüzü ile bir daha karşılaşmayız. Sonuçta güzel bitti. Rakibimiz İstanbul Başakşehir oldu. Ancak bizim için kim çıkırsa fark etmezdi. Formdayız. Tek maç . Futbolcularımıza güveniyoruz. Bu maça taraftarımızı bekliyor ve turu geçmek istiyoruz. Hem ligde hem kupada iddialıyız."

"ÇIKIŞIMIZ DEVAM EDECEK"

Bursaspor olarak yakaladıkları çıkışı sürdürmek arzusunda olduklarını belirten Bölükbaşı, "Bu güzel futbolu ve çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Üç gol atan Bakambu'yu kutluyorum. Bakambu oynadıkça açılıyor. İleride daha da iyi olacağına inanıyorum. Hakemlerin sertliğe müsaade etmemesi gerekiyor. En azından Enes Ünal'a yapılan faul pozisyonunun karşılığı direkt kırmızı kart olmalıydı. Ancak hakem kart göstermediği gibi faul bile vermedi. Bursaspor olarak yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. Cemal EKENTOK (DHA)