Bu kez banko Yoncalar

Bu maçın 2.5 golün üstünde biteceği sanırım 'İddaa'nın da kulağına gitmiş! Bunca eksikle Beşiktaş, puan almayı bırakın fark yemezse Türk futbol tarihine adını yazdırır.
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Liverpool-Beşiktaş: Bu maçın 2.5 golün üstünde biteceği sanırım 'İddaa'nın da kulağına gitmiş! Bunca eksikle Beşiktaş, puan almayı bırakın fark yemezse Türk futbol tarihine adını yazdırır.
Porto-Marsilya: Gerets hoca, Liverpool zaferinden sonra Marsilya'ya seviye atlatabilmiş değil. Porto evinde her zaman güçlü (yedi maçtır yenilmiyorlar). Üç puan Portekiz'e gider.


Büyütmek için tıklayınız

Valencia-Rosenborg: Valencia, Rosenborg'dan rövanşı alacak almasına da bizleri çok ilgilendirmiyor. Ne 'ilk yarı-maç sonucu' ne de 'alt-üst' oyunu var. Rosenborg'a '2' atın daha iyi valla!
Schalke-Chelsea: Alman temsilcisi ligde Cottbus'a boyun eğdi. Chelsea son dönemde 'kazanan takım' hüviyetine bürünmüş durumda. Bu maçı beraberlik listesine alıyorum.
Lazio-Bremen: Lazio gruptaki ilk galibiyetini alabilir. Bremen, Lazio'dan daha iyi bir takım olmasına karşın deplasman karneleri kırık dolu. Beraberlik de aklınızın bir köşesinde olsun.
Olympiakos-Real Madrid: Madridliler için Yunanistan iyi anıları hatırlatan bir yer değil. Komşudaki son sekiz maçlarında galibiyet alamadılar. Yine de Olympiakos'un fiyakası bu kez bozulur.
Celtic-Benfica: İlk maçta Benfica'yı banko geçmiştik, sırada Celtic var. İskoçyalılar Hampden Park'ta kazanır.
S. Donetsk-Milan: 'Shakhtar, Milan'ı bu kadar zor durumda yakalamışken...' diyenlerin sayısı eminim bir hayli fazla. Ancak unutmayalım Milan böyle zor durumda Lazio ve Sampdoria'ya deplasmanda beş attı. İtalyanlar yenilmeyecektir.
Barcelona-Rangers: Barça, İskoçya'da kaçırdıklarının yarısını atsa fark olurdu. Acaba farkı İspanya'ya mı sakladılar?
Fenerbahçe-PSV: Kanarya ilk üç maçtaki futbolunu oynasın rahat kazanır.
Inter-CSKA Moskova: Inter, bu maçı kazanır, son 16'yı garantiler.
Lyon-Stuttgart: Fransızlar Almanya seferinden mutlu dönmüştü. Bu maçı da kazanıp yola devam ederler.
Slavia Prag-Arsenal: İçimden Çek ekibi Slavia Prag, Emirates Stadı'nda oynanan ilk maçtaki 7-1'lik ağır yenilgiyi affettirecek gibi geliyor bana.


Skor-toto'yu 12 kişi bildi
Radikal'in geleneksel 'skor-toto'sunda 12 kişi '2-1'lik sonucu bildi. Hakem tartışmalarının ardından her şeyin bir kaos bulutuna döndüğü ortamda biz yine de geleneklerimize bağlı kalalım ve bilenleri tebrik edelim. İşte 12 kişilik liste: Alpaslan Akkuş, Suavi Aydın, Steve Bryant, Gökhan Çetinbaş, Batuğ Evcimen, Attila Gökçe, Serhat Gürpınar, Yakir Mizrahi, Pelin Özcan, Kenan Sofuoğlu, Mazlum Uluç, Mehmet Y. Yılmaz.