'Bu markaya sahip çıkalım'

'Bu markaya sahip çıkalım'
'Bu markaya sahip çıkalım'
Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, "Gücüm yeterse yaparım, gücüm yetmezse kulübe kimsenin zarar vermesine izin vermem" dedi.

Başkan İbrahim Kızıl, genel kurulda yaptığı konuşmada, bundan sonra el birliğiyle bayrağı daha güzel yerlere taşıyacaklarını belirtti. Gaziantepspor'un güzel şeylerle anılmasını sağlamak için mücadele edeceklerini söyleyen Kızıl, "Yükümüz ağır ve sorumluluklarımız var. Bunları en iyi şekilde yerine getireceğiz. Bize düşen en güzel şekilde temsil etmek" diye konuştu.

Protokol üyelerinin genel kurula katılmamasına üzüldüğünü ifade eden Kızıl, şöyle devam etti:
"Biz faniyiz ve gidiciyiz, Gaziantepspor şehrin ve bu kentte yaşayan herkesin takımıdır. Gaziantepspor'un başkanı kim ve ne olursa olsun herkesin saygı duyması, sevgi göstermesi lazım. Gönüldeki protokol hepinizsiniz. Prokotol üyeleri genel kurulumuza gelmedi, suç mu işledik, saygısızlık mı ettik, ne yaptık. Özelikle bugüne bakıyorum kongrede kimsenin olmamasına üzülüyorum. Yazık, günah mı işledim."

Kızıl, başkan olduğu günden itibaren her kesimle iyi ilişkiler kurduğunu ve kimseyi rahatsız etmediğini dile getirdi. Şehirle bütünleşmeye çalıştıklarını anlatan Kızıl, "Herkese saygı gösterdik, ama kimseden para istemedik. Sadece takıma destek verilmesini istedim. Benim gücüm yeterse yaparım, gücüm yetmezse Gaziantepspor'a kimsenin zarar vermesine izin vermem. Bu şehrin en büyük markası Gaziantepspor'dur, bu markaya sahip çıkalım" ifadelerini kullandı.

Kızıl, takımın daha iyi yerlere gelmesi için kendilerine destek veren Vali Erdal Ata, milletvekilleri ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin'e teşekkür etti.

Konuşmanın ardından yapılan oylamada İbrahim Kızıl, yeniden başkanlığa seçildi.