Bu süreye bu performans

İki kez uzatmaya giden bir maçta, oyuncuların aldıkları ortalama sürenin artması beklenir. Fakat siz NBA'de çaylak sezonunuzu geçiriyorsanız durum her zaman böyle olmayabilir.

OKLAHOMA - İki kez uzatmaya giden bir maçta, oyuncuların aldıkları ortalama sürenin artması beklenir. Fakat siz NBA'de çaylak sezonunuzu geçiriyorsanız durum her zaman böyle olmayabilir. Milwaukee Bucks formasıyla NBA'deki ilk sezonunu geçiren Ersan İlyasova, takımının deplasmanda New Orleans Hornets'e 109-101 yenildiği maçta sadece yedi dakika şans bulabildi. Milli basketbolcu, bu kısıtlı süre içerisinde istatistiklerine yalnızca bir ribaunt ekleyebildi. New Orleans'ta yedi oyuncu çift haneli sayılara ulaşırken Desmond Mason 24 sayısıyla takımın en skorer oyuncusu oldu. David West 21 sayı-19 ribaunt, Tyson Chandler da 11 sayı-22 ribauntluk performanslarıyla hem 'double-double- yapma başarısını gösterdiler hem de kariyerlerinin en yüksek ribaunt sayısına ulaştılar.
Patterson coştu
Milwaukee Bucks'ta ise 50 dakika görev yapan Ruben Patterson 28 sayı ve 16 ribaunt, Maurice Williams da 30 sayı, 7 ribauntla mücadeledeki heyecanın son ana kadar devam etmesini sağladı. NBA'deki diğer sonuçlar: Detroit Pistons-Los Angeles Lakers: 93-78, Sacramento Kings-Chicago Bulls: 86-77. (Spor Servisi)