Bulak'la beyaz bir sayfa

Vestel Manisaspor'da dün yeni bir dönem başladı... Üst üste alınan başarısız sonuçlar, Sakaryaspor maçında yaşanan olaylar, teknik direktör Ersun Yanal'ın istifası gibi olayların ardından dün ilk olarak...

MANİSA - Vestel Manisaspor'da dün yeni bir dönem başladı... Üst üste alınan başarısız sonuçlar, Sakaryaspor maçında yaşanan olaylar, teknik direktör Ersun Yanal'ın istifası gibi olayların ardından dün ilk olarak Vestel Yönetim Kurulu takıma desteğini devam ettireceğini açıkladı. Daha sonra da yeni teknik direktör Giray Bulak, 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı.
Ves Kafe'de düzenlenen imza töreninde konuşan Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Haluk Çubukçu, belirledikleri beş yıllık programın sürdüğünü belirtti. Çubukçu, şöyle konuştu: "Olanları bir trafik kazası olarak kabul ediyoruz ve bir daha konuşmamak üzere kapattık, ama ders alınacak şekilde geride bıraktık."
Giray Bulak ise Vestel Manisaspor'un hak etmediği bir yerde olduğunu dile getirerek, "Önümüzde güzel günler var.
3-4 gün içinde geçmişi tamamen geride bırakacağız. Ümit ediyorum teknik ekip, yönetici, futbolcu, taraftar ve basın işbirliği ile çok daha güzel günlere ve yarınlara çıkacağız" diye konuştu.
İmza törenine Bulak'ın yardımcıları Orhan Çıkrıkçı, Aykut Canik, kaleci antrenörü İbrahim Örencik ve kondisyoner İzzet Karakulak da katıldı. (Spor Servisi)