Bülent: Kartı bana gösterince şaşırdım

Gaziantepspor karşılaşmasında Lazarov ile girdiği pozisyonda kırmızı kart gören Galatasaray'ın kaptanı Bülent Korkmaz, kesinlikle bir art niyeti olmadığını belirterek,"'Zaten art niyetim olamaz. Topu pas olarak göndermişim, yani kendime avantaj da sağlayamam. Hakem yanlış karar verdi" dedi.

İSTANBUL - Gaziantepspor karşılaşmasında Lazarov ile girdiği pozisyonda kırmızı kart gören Galatasaray'ın kaptanı Bülent Korkmaz, kesinlikle bir art niyeti olmadığını belirterek,"'Zaten art niyetim olamaz. Topu pas olarak göndermişim, yani kendime avantaj da sağlayamam. Hakem yanlış karar verdi" dedi.
Maçlarda böyle en az yirmi tane pozisyon olduğunu da dile getiren Bülent sözlerine şöyle devam etti: "Avrupa'da olsa bu pozisyona kırmızı kart verilmez. Yine de Selçuk Dereli bu pozisyon dışında iyi maç yönetti.
Ufak hataları mazur göreceğiz: yapacak birşey yok. Sarı kart çıktığında
da rakibe veriyor zannettim. Bana çıkınca doğrusu çok şaşırdım."
Terim tebrik etti
Karşılaşma sonrası soyunma odasında futbolcularına, "Hepinizi tebrik ediyorum. Galatasarıylı'lık ruhu işte böyle doğar" diye övgüler düzen Fatih Terim, Ergün ve Volkan'ın ise dikkatini çekti. Başarılı çalıştırıcı, iki oyuncusuna uyarıda bulunarak "Nedir bu haliniz. Kendinize çeki düzen verin. Kötü oynuyorsunuz. Hiçbir gelişme göremiyorum. Daha dikkatli olun, Bu takımın size ihtiyacı var. Ama kimse alternatifsiz de değildir. Kimseden eksiğiniz yokken niye formssuzsunuz. Arkadaşlarınıza performansınızla örnek olun. Önümüzde önemli maçlar var. Bir daha sizi böyle görmek istemiyorum" şeklinde konuştu.
Gaziantepspor karşılaşmasının son bölümlerinde oyuna dahil olan ve elde edilen skorda önemli payı bulunan Sabri Sarıoğlu ise, "Hocamın verdiği görevleri tüm gayretimle yerine getirmeye çalışıyorum. Bana güvenildiğini biliyorum ve bu güvenin karşılığını vermeye çalışıyorum" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)