'Buradan Melo'ya kapak olsun'

'Buradan Melo'ya kapak olsun'
'Buradan Melo'ya kapak olsun'
Gaziantepsporlu futbolcu Erdem Şen, Galatasaray forması giyen Felipe Melo'nun, 1-0 kazandıkları maç sonrası yaptığı "Gaziantepspor her maç böyle mücadele etse şampiyonluğa oynar" şeklindeki açıklamaya cevap verdi.

RADİKAL - Erdem Şen, Bşiktaş ile 1-1 berabere kaldıkları maç sonası yaptığı açıklamada, "Maça iyi başladık, şahsen ilk yarı top bizde kaldı. Daha çok pozisyon için pas yapmaya çalıştık. Bence ilk yarı Beşiktaş 'ı iyi karşıladık. İkinci yarı ise Beşiktaş'ın baskısıyla biraz geri çekilerek savunma yaptık. Kontrataklarla golü aradık" dedi.

Ahmet Çakar: Şampiyonu hakem belirledi

Gaziantepsporlu oyuncu, 90+5'te kaçırdığı gol hakında, "Son saniyede o kontrayı yakaladım ama golü atamadım. 1 puan iyi ama golü atsaydım 3 puanla dönmek vardı. Üzgünüm. Anneler Günü'nde golü de atamadım. Anneme sözüm vardı, nasip. Mesafeyi tam olarak bilmiyorum bayağı koştum. Topu bekledim. Sağ ayağımla kapatmak istedim belki sol ayağımla kapatsam gol olabilirdi. Top sert geldi, sağ ayağımın topuğuna çarptı o yüzden direğe çarpıp dışarı çıktı" ifadelerini kullandı.

"Ligden düşme ihtimaliniz de Avrupa kupalarına katılma iddianız da yok. Geçen hafta Melo, 'Umarım diğer takımlara karşı da böyle mücadele ederler' diye açıklama yapmıştı. Ne diyorsun?" sorusuna ise Erdem Şen, "Buradan Melo'ya kapak olsun o zaman . Bence mücadele ettik" yanıtını verdi.

Rıdvan Dilmen patladı: Rezil bir karar!