Burak Yılmaz: Ayağım iyi görünmüyor

Burak Yılmaz: Ayağım iyi görünmüyor
Burak Yılmaz: Ayağım iyi görünmüyor
Galatasaray'ın 1-0 kazandığı Trabzonspor maçında sakatlanan Burak Yılmaz, tetkik ve tedavi için Almanya'ya gitti. Almanya'ya hareketi öncesi konuşan golcü oyuncu, "Ayağım şu an iyi görünmüyor. Fenerbahçe maçına yetişeyim gibi bir hedefim yok. Sadece iyi olup güçlü bir şekilde dönmek istiyorum" dedi.

Kulüp doktoru Yener İnce ile Almanya 'ya hareket eden Burak Yılmaz, NTV Spor muhabiri Evren Göz'e açıklamlaarda bulundu. Ayağının şu anda iyi görünmediğini belirten sarı-kırmızılı oyuncu, "Ayağımın durumuna doktorumun kontrolünde gidip bakacağız ama şu anda iyi görünmüyor. En çabuk şekilde nasıl iyileşirim diye onu düşünüyoruz. Kulübüm de bana çok yardımcı oldu ve her zaman benim yanımda. Daha çabuk dönmek için ufak bir ışık varsa bunu kullanmak istiyoruz" dedi.

" Fenerbahçe maçında sahada olacak mısın?" sorusunu yanıtlayan golcü futbolcu, "Doktorumuzunu ve kulübümün kontrolü altında gidiyorum inşallah bir an önce dönebilirim. Fenerbahçe maçında döneyim diye bir hedefim yok. Bundan çok çektim. Sadece ayağımın iyi olmasını ve çok güçlü bir şekilde dönmeyi istiyorum. Yoksa oraya yetişeyim, buraya yetişeyim gibi bir hedefim yok" diye konuştu.

Taraftarlara mesaj da veren Burak Yılmaz, "Ben de bu sakatlık nedeniyle çok üzgünüm. İnşallah düzelip onları da atacağım gollerle mutlu ederim" ifadelerini kullandı.