Burak Yılmaz: G.Saray'da güvendeyim

Burak Yılmaz: G.Saray'da güvendeyim
Burak Yılmaz: G.Saray'da güvendeyim
Galatasaray ile sözleşmesini 2019 yılına kadar uzatan Burak Yılmaz, attığı imzanın kendisi için olduğunu vurgularken, iddialı açıklamalar yaptı.

İSTANBUL - Burak Yılmaz, GSTV'ye yaptığı açıklamada, Galatasaray ile sözleşme yenilediği için mutlu olduğunu belirterek, "Attığım imza benim için çok güzel ve özel. Bu, dördüncü yıldız yolunda atılan önemli adımlardan biriydi. Kendimi Galatasaray'a ait hissediyorum. Bunu da her fırsatta ve her ortamda davranış ve hareketlerimle gösteriyorum. Camiamızdaki herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Felipe Melo için geliyorlar


Sarı-kırmızılı takımın efsanevi golcülerinden Hakan Şükür'ün yolunda ilerlediğini anlatan milli futbolcu, "Benim için atacağım gollerin sayısı ya da rekorlar çok önemli değil. Atabildiğim kadar gol atmak istiyorum. Galatasaray'ın Avrupa 'da kazanacağı kupalara katkıda bulunmak, elimden geleni yapmak istiyorum. Kendimi burada güvende hissediyorum ve iyi yolda olduğumu düşünüyorum. Umarım önümüzdeki sezon hem benim için hem de Galatasaray adına çok güzel geçer" ifadelerini kullandı.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞUNA DOĞRU YÜRÜYORUZ"

Golcü futbolcu, Galatasaray'da yaşamak istediği en büyük başarının Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu olduğunu aktararak, "Kulüp, camia ve yönetim olarak maddi manevi her yönden bu başarıya doğru yürüdüğümüzü düşünüyorum" şeklinde görüş belirtti.

Geride kalan sezonda bazı şanssızlıklar yaşadıklarını vurgulayan Burak Yılmaz, "Herkes üstüne düşeni yaparsa önümüzdeki sezon dördüncü yıldızı takmak istiyoruz. Hedefleri olan her takıma saygı duyuyoruz, ama dördüncü yıldızı kazanmak için Galatasaray ailesi olarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğimizi düşünüyorum. Taraftarımız tek yürek olup bizi desteklediği zaman , hepimiz bir bütün olduğumuz zaman, yenemeyeceğimiz takım, kazanamayacağız kupa yok. Umarım bu forma altında çok büyük başarılar kazanırım" şeklinde konuştu. (AA)

Eboue'yi yakan komisyon!