Burak Yılmaz özür diledi

Burak Yılmaz özür diledi
Burak Yılmaz özür diledi
Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz, twitter hesabı üzerinden duygusal bir açıklama yaptı.

Radikal.com.tr - Burak Yılmaz, 6-1 kaybedilen Real Madrid maçında oyundan çıkarken, taraftarların kendisine yönelik tepkisi sonrası ağzından çıkan sinkaflı sözler hakkında konuştu.

Golcü futbolcu, "Dün hocamızın da dediği gibi öncelikle tüm camiamızdan ve taraftarımızdan özür dilerim. Açıklamaya dilimin varmadığı ruh halime bir de asla unutmayacağım taraftar tepkisi eklenince yaşadığım hayal kırıklığının boyutu arttı. Bizler de pek çoğunuz gibi genciz. Heyecanını, sevincini, hayal kırıklığını sizden farklı yaşamıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı taraftarlara 'Sizlerden daha çok bedel ödüyoruz" mesajı gönderen yıldız golcü, " Galatasaray 'a yakışmayacak bir skora imza atmış futbolculardan biri olarak dün gece benim için tarifi zor şeyler yaşandı. Dün geceki skor ve aslında birini hedef almaksızın ağzımdan çıkan sözler için özür dilerim. Ama emin olun geri alınamayacak skorlardan ve sözlerden sizlerden daha çok bedel ödüyoruz. Tekrar tüm taraftarımız ve camiamızdan özür dilerim bu şekilde gündeme geldiğim için" dedi.