Burak Yılmaz, Rize'ye karşı oynayacak mı?

Burak Yılmaz, Rize'ye karşı oynayacak mı?
Burak Yılmaz, Rize'ye karşı oynayacak mı?
Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz bugün takımla birlikte çalışırken, teknik ekibe yarın Rizespor maçında oynayabileceği mesajını da vermiş oldu.

RADİKAL- Galatasaray 'ın golcüsü Burak Yılmaz, arka adelesindeki önemli sakatlığı bir hafta içerisinde yenmeyi başararak, bugünki antrenmanda takımla birlikte çalıştı. Burak Yılmaz Alanya'daki Rive Plate rezerv takımı ile olan hazırlık maçında adele sakatlığı yaşamış ve yapılan kontrolünde bir ay oynamayacağı açıklanmıştı. Ancak golcü futbolcu sakatlığı sonrasında sağlık merkezinden çıkmadı ve tüm gün tedavi olarak hazır duruma geldi.
Burak Yılmaz bugün takımla birlikte çalışırken, teknik ekibe yarın Rizespor maçında oynayabileceği mesajını da vermiş oldu. Yıldız futbolcunın yarın da bir dizi daha test edileceği ve duruma göre maç kadrosuna alınabileceği öğrenildi. Burak Yılmaz hazır olduğunu ve oynamak istediğini de söyleyerek, kararı teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'na bıraktı. Ancak Burak Yılmaz'ın sakatlığının adele sorunu olması nedeniyle teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun oyuncusunu riske etmeyip, oynatmaması da büyük olasılık olarak görülüyor.

İSTANBUL / DHA